اولین شب تنهایی

امشب اولین شب تنهایی من در این سکوت روستای ایل یوردی هست. روستایی که به خاطر بهتر بودن پانسیونش در اون ساکن شدم تا هر دو مرکز مولان و ایل یوردی رو پوشش بدم. از دوشنبه هفته قبل که با پدر و مادرم عازم اینجا شدیم تا کارم رو شروع کنم، پدر و مادرم کنارم موندند تا هم اول کار تنها نباشم و هم پانسیون تقریبا داغون اینجا رو سر و سامانی بدیم و امروز بعد از حدود یک هفته برگشتند تبریز. از امشب تنهایی رو تجربه میکنم. تنهایی محض. فقط من هستم و خدا که همیشه کنارم بوده و مراقبم. خدایا بهم صبر بده تا این تجربه سخت رو هم پشت سر بذارم و برام خاطره ای شیرین باشه.

خدایا شکرت که همکاران خوبی دارم. از ظهر که برگشتم پانسیون بهورز و مامای مرکز هر دوتاشون هم زنگ زدن و احوالم رو پرسیدن و کلی قوت قلب دادن بهم. خدایا شکرت که در این روستای هر چند دور و ساکت دسترسی به تلفن و اینترنت دارم تا حداقل درد دل ها و حرف هام رو توی وبلاگم بنویسم. خدایا به خاطر همه نعمت هات شکر میکنم.

/ 6 نظر / 27 بازدید
niloo

bazaam khosh behaalet doa kon manam ghabool sham!

جامعه شناس

سلام خوبین؟ دوست و همکار گرامی وبلاگی در خصوص مسائل اجتماعی و خیانت جنسی دارم که امیدوارم خوشتون بیآد

ت . ع

سلام خوب هستین ایام به کام خانم محترم بنده دوتا سوال داشتم ممنون می شم اگه لف کنید ج بدهید این قضیه طرح پزشک ها چی هست؟ حتما باید برند؟ و آیا از لحاظ مالی ساپورت می شن؟ و اینکه یه نفر که اصلا هم ازش خوشم نمیآد بلافاصله گذاشت رفت تهران دستیاری بخونه؟

جمال

خدائیش فکر میکردی یه روز با این همه درس خوندن بیوفتی توی یه روستا برای شندر غاز! من حدود 7- 8 سال پیش توی یکی از روستاهای بندر عباس یه دکتر تهرانی رو دیدم که برای ماهی یک میلیون و دویست هزار اونجا زندگی میکرد و من همون موقع توی یه شرکت مهندسین مشاور به عنوان ناظر در خود شهر بندر عباس کار میکردم و همون پول رو میگرفتم. خدا رو شکر کردم که دکتر نشدم. ولی خیلی از وقتا دلم برای دکتر شدن لک میزنه. فارغ التحصیل مهندسی دانشگاه سراسری ام. ولی امسال میخوام با توجه به بخشنامه سازمان سنجش که بعد لیسانس میشه آزمون سراسری شرکت کرد ، توی آزمون شرکت کنم. اگه نکته ای دارید برای راهنمائی بهم ایمیل کنید.