خداحافظ داخلی

امروز روز آخر داخلی بود. بخش گوارش آخرین بخشمون بود. در کل بخش جالبی بود. مریضای GI bleeding که شب ها اینترن ها و روز ها ما هی شستشوی معده می دادیم تا clear بشه برای آندوسکوپی. چند روز پیش یه مریض داشتم که خونریزی شدیدی داشت واینترن 10 لیتر شستشو داده بود و من هم از صبح 7 لیتر شستشو دادم ولی clear نشد بعدش بردنش آندوسکوپی ولی نتونستن منشأ خونریزی رو پیدا کنن. بعدش براش مشاوره جراحی داده بودن و وقتی شکمشو باز کرده بودن یه ایسکمی وسیع روده داشت. دکتر فتاحی می گفتن که بعیده زنده بمونه. بیچاره هنوز جوونه و فقط 46 سالشه.

به هر حال داخلی با تمام سختی هاش و خاطراتش تموم شد. خیلی بخش خوبی بود. هر چند که مشکلات زیادی داشت. مثلا همین معضل حضور و غیاب مورنینگ و دو دره بودن بعضی ها که برای همه مشکل ساز می شد ولی به هر حال من یکی که عاشق داخلیم. اصلا به نظر من پزشکی یعنی داخلی.

اصلا فکرشم نمی کردم که 3 ماه داخلی به این زودی تموم بشه. از شنبه دیگه می ریم رادیولوژی. این بخش با مریض سر و کار نداریم و فقط کلاس داریم. پنج شنبه هاشم تعطیله و فقط این قسمتش باحالهچشمک خلاصه امیدوارم بخش های بعدی هم به خوبی و دلچسبی داخلی باشن.

/ 2 نظر / 35 بازدید
شه ناز

میدونی چیه؟! به نظرم خدا خیلی دوست داره.. چون به چیزی رسیدی که آرزشو داشتی.. قدر زندگی و موقعیتتو بدون.. خوشحالم که خوشحالی.. اومدم چند تا از پستای قدیمیت رو خوندم.. دیدم ماشاالله همیشه پرانرژی بودی..بازم برات آرزوی موفقیت دارم خانم دکتر.